Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha eltávolítanák minden...

Ha eltávolítanák minden testrészedet az agyadat leszámítva és géppel helyettesítenék, emberek tekintenéd magadat?

Figyelt kérdés
És ha találkoznál egy emberrel aki teljes egészében robot, az agyát leszámítva, őt embernek tekintenéd?
2019. júl. 15. 23:44
 1/5 Mihago ***** válasza:

Talán azt akartad kérdezni, hogy ha kivennék az agyam, és betennék egy robotba, nem?


Ez már megtörtént. Hogy téged embernek tekintelek-e, azon még gondolkodom.

2019. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez a cyberpunk lenyege. ember es eobor kozt elmosodnak a hatarok. androidkent tekintenek magamra
2019. júl. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
robot *
2019. júl. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Emberi agy egy robot külsőben. nem tudom, mennyire lehetne embernek mondani. De mivel az agy ugyan az, ezért még mindig ugyan az az ember lenne, ugyan azokkal az emlékekkel, tudással.
2019. júl. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Hibridnrk tekinteném magunkat és elgondolkodnék a további életemen. Alex J. Murphy is azért nem nyírta ki magát mint a többi robot mert nsgy volt benne a kötelességtudat. Én is abban hiszek h sok fontos kérdést már felvetettek és inkább nézd meg a trillógiát és talán kapsz válaszokat! :)
2019. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!