Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olcsó laptop egyetemre?

Olcsó laptop egyetemre?

Figyelt kérdés
Ha mennék egyetemre, szükségem lenne egy alap laptopra, a lényeg hogy tudjak rajta tanuláshoz szükséges dolgokat csinálni és unalmamban netezni, valamint kibírja pár évig. Egy havi fizum lesz, nem tudom mennyi, de 80e Ft körül gondoltam, vagy alatta a laptopot, nem állok jól anyagilag :( használtan pedig nem merek venni. Milyen márkát javasoltok? Persze úgyis üzletben fogom megvenni, de jó, ha van valamilyen elképzelésem, hogy mit szeretnék. Köszönöm a válaszokat:)

2019. júl. 23. 19:34
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ezek közül melyik a legjobb? A kereten belül?

2019. júl. 23. 19:41
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért ne vegyél újat, mert megszívod, de nagyon. Ami új van ennyiért, az gyenge még alap böngészéshez is és nem fogja kibírni évekig. Vegyél használtat boltban, ugyanúgy garanciát kapsz rá, mint az újra. Pl. ezt: [link]

Veszel bele egy ssd-t és elég lesz egyetem végéig.

2019. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy használt Hp Elitebook 8470p-t vagy 8570p-t vegyél, 40ezer körül megkapod, a memóriát bővíted 8 GBra és veszel bele egy ssd-t, jó lesz az egyetem végéig, és érezni fogod rajta, hogy bizony ez nem egy alap laptop.

Hasonló árban van Dell Latitude E6430 és Lenovo Thinkpad T430 vagy T530 is.

Sebességben és minőségben is jobbak, mint egy belépő 80ezres laptop.

2019. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És neten érdemes ezeket megvenni?
2019. júl. 23. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért mindenképpen használtat vegyél, én pl. a westnotebook.hu oldalon szoktam nézelődni, ők elég megbízhatóak szerintem.
2019. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Valami jó használtat érdemes keresni. 8 giga ram + SSD + FHD felbontás.
2019. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

[link]


Én ezt rendeltem kb 2 hónapja. Tudom nem csúcskészülék, de nekem megfelelő.


Egyébként én ajánlom ezt a honlapot (Árukereső), beállítod a szűrőt és kiadja a találatokat. Nekem is ez a honlap segített laptop vásárlásnál.

2019. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó vagyok. Miért is lettem lepontozva? :)
2019. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem azért, mert egy laptop nem úgy van, hogy összehasonlítom a processzort meg a vga-t és megveszem a legerősebbet. A fontos dolgok nincsenek leírva az árukeresőn. Nincs odaírva, hogy szétesik-e ha minden nap elviszed az egyetemre. Az sincs leírva, hogy mennyire jó vagy épp nem jó a billentyűzete. És az se, hogy ha baja lesz, akkor milyen a szerviz. A Lenovo szervize például legendásan rossz hírű.
2019. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

# 8 Mert az egyik legrosszabb laptopot ajánlottad a kérdezőnek, ráadásul az ár-érték aránya is rossz, kb 80-90ezer környékén vannak hasonló képeségűek.

Nem hiába írják, hogy azért van a processzor neve előtt az N, mert azt nem szabd megvenni.

113ért jobb is kapható, de ez csak egy példa volt:

[link]

2019. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!