Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ma jött meg a Honor Band 4...

Ma jött meg a Honor Band 4 okoskarkötő. Egyenlőre tesztelgetem. Lenne pár kérdésem róla. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Karkötőt nyomkodva kikapcsoltam és utána nem tudtam visszakapcsolni csak amikor ismét töltőre raktam. Biztos van más megoldás erre.

A másik hogy tudom a karkötőn lenullázni az adatokat? Kalória, lépés stb. Naponta nullázódik vagy telefonon kell?



2019. júl. 25. 13:27
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem nem ilyen van, de ezt ki sem lehet kapcsolni, appal kell telefonról mindent lenullázni vele, gondolom a tiedet is.
2019. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg nemigen lehet manuálisan kikapcsolni, csak ha kinyitod a SIM tálcát.

Bekapcsolni pedig töltőre helyezéssel.

2019. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ujraindítani is lehet ezt már manuálisan meg kikalcsolni, de visszakapcsolni csak töltő segítségével tudtam eddig
2019. júl. 25. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Bekapcsolni csak töltővel lehet, nincs más megoldás, de mivel ez egy olyan eszköz, amit az ember általában nem kapcsol ki rendszeresen, ezért ennek nincs különösebb jelentősége.

Az adatok pedig automatikusan nullázódnak valamikor az éjszaka folyamán.

2019. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2019. júl. 26. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!