Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ismertek olyan Google Play-es...

Ismertek olyan Google Play-es alkalmazást, amin lehet a YouTube-os zenéket "letett képernyővel" is hallgatni?

Figyelt kérdés

#zene #YouTube #zenelejátszás ##lehetőlegingyenesalkalmazáslegyen
2019. júl. 26. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Youtube music
2019. júl. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg ami nem fizetős?
2019. júl. 27. 11:17
 3/6 Alex Fly ***** válasza:
52%
Google Chrome
2019. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem vannak olyan böngészők, amik folytatják a lejátszást, lehet találsz ha keresgélsz.
2019. júl. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:

Mondom Google Chrome...

Gyengébbek kedvéért:

[link]

Felesleges mindenféle gyanús appokkal hackelni a rendszert, amikor az alapból tudja...

2019. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Alex Fly, köszönöm a segítségedet! Nem is tudtam, hogy így is lehet (kiemelem:) INGYENESEN is zenét hallgatni.

Csak először azt nem értettem, hogy miért mondtad válaszként a "Google Chrome"-ot, de most már tudom. Köszi!


Akik esetleg még mindig keresik a választ a kérdésre, azoknak kimásoltam a folyamatot, ami a linkbe volt benne (plusz ezt azoknak a kedvéért csinálom, akik nincsenek regisztrálva Gyakori K-ra, és nem látják a linket):


1. Indítsd el a Chrome-ot és nyisd meg a YouTube weboldalát

2. Válts át asztali nézetre (“Asztali webhely kérése”)

3. Válaszd ki a kívánt zenét vagy lejátszási listát

4. Miután elindult a videó, a "Home" gombbal tedd le a háttérbe a böngészőt (ekkor megáll a zene)

5. Nyisd le az értesítéseket, itt találsz egy kártyát az elindított szám/videó címével és egy “play” gombbal, amire kattintva újra elindíthatod a zenét

6. Ezután már bármit csinálhatsz a mobilodon, miközben szól a YouTube, akár ki is kapcsolhatod a kijelzőt


(Fontos megjegyezni, hogy neked engedélyezni kell a Google Chrome-nak az értesítéseket a telefonodnak a Beállításainál, különben nem fogja kihozni a zenét a telefonodnak a fenti sávjában, ami az "5."-nál szerepel.)

[Beállítások--> Alkalmazások --> Google Chrome --> Értesítések (engedélyezd az értesítéseket) ]

2019. júl. 28. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!