Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A tv be dugott pendrive miért...

A tv be dugott pendrive miért meleg? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval filmnézésre használok pendrive-ot.Egyértelmű,ha be van dugva és épp filmet nézek akkor melegszik.De ha be van dugva és nem nézek rajta filmet,hanem csak a tv műsort akkor is melegszik.Miért?

2019. júl. 28. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Mert a TV akkor is ad neki áramot.
2019. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez még hihető is,de.

Akkor a számitógépben miért nem így viselkedik?

Ott ha befejezte az írast-olvasást kihül.

Ebből arra következtettem,hogy a tv folyamatosan ír rá valamit.

2019. júl. 28. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
ez természetes dolog, nem csak emberek lehetnek melegek, a pendrive-ok is lehetnek különböző szexuális beállítottságúak
2019. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon elmés,de a megfejtést nem tudod.
2019. júl. 28. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

épp most néztem meg. Samsung Smart tv. Meleg a bedugott nem használt pendrive. Érezhetően meleg. Leszarom...


Ahogy írták áramot kap és a tévé nem számítógép. Ott nekem sem meleg, de valószínűleg nincs mit állítani a tévén, a pendrive mindig meleg lesz. Fogadd el...

2019. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!