Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy ilyen mennyire és mennyi...

Egy ilyen mennyire és mennyi idő alatt hűt le mondjuk egy 6x6m-es szobát?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jún. 14. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy tudd mit vennél, ez csak vizet párologtat egy papírfilteren, amit fúj egy ventilátor.

Mivel a párolgás hőt von el, némileg hűl a levegő, de én nem fűznék hozzá nagy reményeket.

Inkább csak íróasztalra való szerintem, hogy fújjon valamit az arcodba.

A vízből persze benne marad a vízkő, ezért valószínűleg ioncserélt víz lenne jó hozzá.

Ugyanakkor növeli a levegő páratartamát, ami esetleg fullasztóvá válhat.

2019. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Soha.

Mint előző is írta, ez egy asztali ventillátor, ami esetleg elviselhetőbbé teszi a hőséget, de valójában nem hűt.

2019. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Télen nyitott ablaknál, pár perc.
2019. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is akartam megvenni, csak nézelődtem, hogy milyen áron mik vannak. És kíváncsivá tett, hogy ez mit tud.
2019. jún. 15. 00:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Lényegében semmit. Jobban jársz, ha veszel egy lyukacsos téglát, azt vízbe áztatod, és ventilátorral megfújatod.
2019. jún. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"És kíváncsivá tett, hogy ez mit tud."

Áramot fogyasztani, asztalon helyet foglalni, vízkőtől tönkremenni, stb. Hűteni speciel nem.

2019. jún. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szirty ***** válasza:

"És kíváncsivá tett, hogy ez mit tud."


Zajt kelteni.

Ha egész közel teszed az arcodhoz érezhetsz némi légáramlatot.


6x6m-es szobát? Oda több kW hűtőteljesítmény kell nem egy pár W-os ventilátor nedves vattával!

Olyan mint ha ugyanezt a szobát +5 fokról akarnád egy gyertyával felfűteni.

2019. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor háttérzajnak jó lesz. :'D
2019. jún. 17. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!