Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nekem van egy yamaha psr-195...

Nagy Márton Máté kérdése:

Nekem van egy yamaha psr-195 nevű szintetizátorom. És én ilyen multós filinget szeretnék csak az vele a probléma, hogy style ből csak egyet tudok használni egyszerre. Akkor most valahogy kéne programozni vagy mi?

Figyelt kérdés
Van midi kábelem ha az segítség. Vagy egyszerre több hangszerrel játszani.

2019. júl. 28. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez a szinti egy kezdőknek szánt hangszer, tanulni gyakorolni megfelel de semmi több!

Csak amit gyárilag úgy mond bele tettek azt lehet használni, styl és hangszinekböl egyaránt. Programozni meg egyszerre több hangszint használni ezt nem lehet!

A midi kábel sem segítség, számítógéppel talán össze köthető de mivel ez közel húsz éves kiadású hangszer, kérdéses milyen programhoz illeszkedne talán XP ?

2019. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.

Vagy akkor valami qy70 es esetleg nem nyújt megoldást ? vagy valami ilyesmi ?

2019. júl. 29. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!