Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb internetszolg...

Melyik a legjobb internetszolgáltató?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, amelyik nagy a lefedettségű és nem túl drága, megbízható.

2019. aug. 1. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik lakóhelyeden elérhető..

A nagy lefedettség csak elméleti.

Hinnéd, hogy Kőbányán nincs Digi és UPC?

Lakótelep szerűen a szomszéd házban van DIGI (20m), hozzám nem terveznek bővítést, ez a válasz.

Ugyanez a UPC..

Felmegyek az oldalukra, címet adnék, de a mi utcánk nincs benne, így bukó..

ADS-em van csak, INVITEL. Régen volt T-Home gyenge szolgáltatással, vagyonért..

2019. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Invitel gyakorlatilag Digi, felvásárolták.
2019. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

Nálunk (Esztergom környék) a T-kom van az első helyen, lévén korábbi másik céget felvásároltak, ami majdnem mindenhol optikai hálózatot húzott fel. 300 mbps simán adott.

Második helyen az Invitel, régi rézkábeles hálózatán a 100 mbps már az álom csúcsa.


A DIGI és társai épphogy terjednek.

2019. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a kérdező említette a lefedettséget, ebből gyanítom, hogy a mobilnetes szolgáltatók érdeklik.

A Diginek kicsi a lefedettsége, a bázisállomások főleg nagyobb városokban vannak, azokon kívül szinte 0. A Vodában annyiszor csalódtam már, hogy kerülöm őket. Jelenleg Telekomot és Telenort használok, mindkettő rendesen működik.

2019. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

A lefedettség-kérdés nekem is bökte a csőröm, de csak megmaradtam a drótosnetnél.


Amúgy mobilon is T-komos vagyok, felénk nincs vele gond, teljes a 4G lefedettség és sávszélesség is kis kivételekkel jó.

2019. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"nagy a lefedettségű és nem túl drága, megbízható"


Hmmm..., ilyenről még nem hallottam.

2019. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4-esnek igaza van, mobilinternetem van. Eddig vodafonos voltam (vagyok), de ha van jobb, akkor váltanék.
2019. aug. 2. 18:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A lefedettség alig mond valamit.

Max. annyit, ahol nincs jelölve, tényleg nem lesz.

Ráckeve: nem kis település, lefedettség szuper, aztán sokszor káromkodás, sokszor, sok percig E-re esik vissza, pedig közel vagyok a toronyhoz.

Gondoltam hardver hiba is lehet, mígnem most nyaraltunk.

Siófok, laptopon, mobilon/USB-n keresztül, mint korábban is, ment mint a szél 1 hétig...

Ennyit erről.

2019. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!