Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb/legmegbízható...

Melyik a legjobb/legmegbízhatóbb internetszolgáltató 2017-ben?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lejár a UPC-nél a 2 éves Fiber Power 60-as csomagom. Sosem volt problémám a UPC-vel, 2 éves hűséggel 2045 Ft-ot fizetek a netért, ami számomra megfelelő sebességben és árban is. Viszont ezt a csomagot megszüntették, és a választható lehetőségek közül is a Fiber Power 30 másfélszer drágább, mint ami még most van. Ár-érték arányban, és megbízhatóság (nem szakadozik, nincs vele probléma) szempontjából érdekelne a válasz, mert valószínű szolgáltatót váltok, ha találok jobbat. Egyéb infó, hogy megyeszékhelyen lakom, nincs TV-m és mobiltelóval sem szeretném kombinálni az internet előfizetést. Köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 6. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
a sztaki
2017. jún. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van Digi ott ahol laksz, akkor nincs több kérdés. Ha nincs, akkor inkább maradj a UPC-nél.

A UPC net általában megbízható, gyors és stabil. Egyetlen problémája: DRÁGA.

Szüleimnél 18 évig UPC volt. Jött a Digi, váltottak is. A UPC még egy 18 éves ügyfélnek sem volt hajlandó normális kedvezményt adni, csak azt hajtogatták, hogy "a Digi netje rosszabb minőségű" - dehogy rosszabb, ez csak üres kifogás.

2017. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is maradj a UPC-nél, kivéve DIGI esetén.

Próbáld nem meghosszabbítani a szerződést, erre nem kötelezhetnek, akkor is adják a szolgáltatást, ha nincs hűség csomag. Lehet meg is marad a sávszélességed.

2017. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Közben nézelődtem a netem, és én is a Digit láttam a UPC mellett a legjobbnak, és olcsóbbnak is! Hűség nélkül jóval drágább a net bármelyik szolgáltatónál, ezért biztos újabb 2 éves szerződést kötök, ha lejár a jelenlegi, ezért fontos hogy megbízható legyen a szolgáltató, és ne legyen gond a nettel.
2017. jún. 7. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!