Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Több mint egy hónapja rendelte...

Több mint egy hónapja rendeltem Wishről, máig volt a második kiszállítási határ idő, se a pénzem se a terméket nem kaptam meg. De miért nem?

Figyelt kérdés

Rendeltem már párszor ,de ddig mindig vissza utalták.

Most már nem is igazán válaszol azz ügyfél szolgálat a pénz visszafizetésre ,elvileg már töröltem a hírdetést,ami nem igaz.

Ilyenkor mi a teendő ?


2019. aug. 3. 12:18
 1/10 anonim válasza:
49%
Én is rendeltem már Wish-ről, nem lehetett sehogy sem elérni azt a cseszett ügyfélszolgálatot. A pénzem odaúszott, a terméket az ország másik végébe szállították ki úgy, hogy halál pontossággal le volt adva a megfelelő cím. Igazábol olyan sokat nem tudsz tenni, én azt ajánlom ha minden képpen vásárolni akarsz akkor azt Aliexpressről tedd. Kicsivel jobb minőség, és eddig nekem mindig megjött a termék 1 hónapon belül.
2019. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ez fura, mert nekem eddig mindig visszautalták a pénzemet, ha nem jött meg a termék vagy megjött, de hibásan/nem működő állapotban.


A postán simán elkallódhat a csomag és nekem is van olyan, ami a mai napig nem érkezett meg, de annak az árát is visszautalták, szóval automatikusan írásban kell az ilyesmit megoldani az Ügyfélszolgálat-ra kattintva a megrendelési előzményeknél és nem bonyolult. Úgyhogy nem értem a problémádat.


De egyébként olyan is volt, hogy 2 hónap csúszással, de végül mégis megérkezett a termék miután visszatérítették az árát, viszont a Wish rendes volt, mert azt írta, hogy megtarthatom, ha mégis megjön és ilyen korrektséggel én még nem találkoztam, szóval nekem eddig szimpatikusak.


Remélem, ez ezután sem fog változni, mert sok pénzt hagyok ott náluk! :)

2019. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1# Nagyon szépen köszönöm !


2# Normálisa ,értelmezned kellett volna amit írtam ! Fel sem dobta a pénz vissza fizetést és eddig ÉN iS vissza kaptam, na mind egy még egyszer le írtam,hogy lást és nem kell a ki oktatasod köszönöm !!

2019. aug. 3. 13:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!


SEMMI kioktatás nem volt a mondandómban, hanem tanácsként írtam le, hogy hol találod és azt is, hogy akár még 2 hónap múlva is megérkezhet a csomagod, de tudod, ha ilyen a hozzáállásod, akkor már látom, kár volt, vásárolj inkább az alitól meg az ebajtól, tényleg....

2019. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"elvileg már töröltem a hírdetést,ami nem igaz."


te meg tanulj meg normálisan fogalmazni és helyesen, csak hogy kioktassalak, ha már nekem támadtál, legalább legyen meg a kívánságod! :)

2019. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2# Legközelebb ha valahova komentelsz ,olvasd el kérlek szépen ,hogy mit ír ki a kérdező és CSAK UTÁNA írj vélemény, és lehet nem fognak "ilyen" stílusban válaszolni neked ... ami nem véletlen !

Köszönöm még egyszer ! Szép napot !

2019. aug. 3. 13:20
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem szoktak nekem ilyen stílusban válaszolni, hanem megköszönik a jó tanácsokat.


Neked is nagyon szívesen és szép napot! :)

2019. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Normálisa ,értelmezned kellett volna amit írtam !"

Hűha, te mire vágsz fel amúgy, a primitív helyesírásra, amit levágsz itt, meg a zavaros fogalmazásra, központozási hibákra, ostobán különírt szavakra, amiket egybe kellene írni és még számtalan butaságra?

Nevetséges vagy kisöreg, inkább ne szóltál volna...

2019. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Látom így név és arc nélkül hatalmas arca van mindenkinek :D

De meg néznélek ,lehet jókat is röhögnék .

Kisöreg?

Bocsi hosszú körmeim vannak KISÖREG ;) hahaha csaj vagyok te szerencsétlen

2019. aug. 3. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:

"Megnéznélek" is egy szó, kisöreg.

Pont és vessző előtt sem ütünk szóközt, kisöreg.

A "kisöreg" szó nem határoz meg nemet, kisöreg.

Értsd: kisöreg lehet férfi vagy nő egyaránt.

2019. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!