Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell lekapcsolni a...

Kocsis0328 kérdése:

Hogyan kell lekapcsolni a power bankot? Világit folymatosan (pislog)

Figyelt kérdés

#telefon #töltő akumlátor
2019. aug. 10. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a legfontosabb, hogy semmiképpen se írd le a powerbank tipusát. Jelenleg több 1000 féle van forgalomban és ha megtudnánk, hogy te éppen melyikről beszélsz akkor elveszne a találgatás izgalma.
2019. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ZMI valami powerbank ez kiderült a leveledből.


Ha terhelés alatt van (értsd töltesz vele valamit akkor a LED világít). Ha nem töltesz vele semmit akkor 30mp múlva lekapcsol a led. Ez egyébként elég általános viselkedés, ami powerbank-ot lattam az mind így működik. (ezért nem tudtam, mit értesz az alatt, hogy "kikapcsolni")

2019. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg ne üzengess privátban, ez nem társkereső.
2019. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem kapcsol ko 30 mp útán
2019. aug. 10. 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Még két dolgot tudok elképezezlni:

1. így jelzi az alacsony töltöttségi szintet

2. Bekakált a végfok, ami miatt terhelés nélkül sem kapcsolja le a kimenetet.


Az első triviális, próbáld meg feltölteni. Ha tényleg meghibásodott (mondjuk ilyet még nem láttam, nincs rajta valami gomb amit hosszan nyomva mégis ki tudod kapcsolni?) az sem gáz normál használatnál. Azt az 1db ledet villogtatja, de annak szinte nulla teljesítménye, szóval ettől nem fog érezhetően hamarabb lemerülni az akku. Ha tényleg nincs más akkor ragaszd le szigszalaggal, vagy valamivel.

2019. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!