Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez a konfiguráció mennyire...

Ez a konfiguráció mennyire lenne "erős'?

Figyelt kérdés

A konfiguráció a következő lenne

AMD Ryzen 1200 3.1Ghz 4 magos processzor

Egy Nvidida Geforce GTX 1050 2Gb

4gb DDR 4 2400 MHz RAM

Asrock A320m DDR4 alaplap

Mondjuk vegyük a GTA 5-öt

Elbírná?

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. aug. 13. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A ram az kevés. Minimum 8gb ram szükséges,de ha pár évre előre tervezel akkor inkább 16 GB ramot vegyél (2x8).
2019. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha rakok bele nyolc giga ramot akkor elbírja a középkategóriás játékokat?

Köszönöm a választ

2019. aug. 13. 14:03
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha igen milyen grafikán
2019. aug. 13. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Használtan?


Szerintem okés, de mennyiért?

(Illetve a RAM kevés, de az ki lett tárgyalva)


Közepes-magas beállításokkal fog menni 1080p felbontáson.

2019. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Ha teszel bele 8gb-ot vinni fogja a gta-t. Van erre valamilyen oldal aminél beírod a configod és kiírja kb mennyi fps várhato, nos a neve nem jut eszembe,de ha angol kifejezésekkel keresgetsz megtalálod.

Nem kíméli a pénztárcát egy olyan gép ára, ami játékokra van összerakva, ez tény. Viszont már vannak olyan játékok amihez már most gyenge az összeállítás. A gta-t vinni fogja kb közepes grafikának az alján. Az új "ütős" teljesítményű játékokhoz már kevés lesz. Véleményem szerint pár évre előre érdemes kalkulálni,ha van rá lehetőséged akkor gyüjtőgess még és ne add ki erre a configra a pénzed. Ami fontos a grafikánál egyértelműen a videokártya - fps. Az amd tényleg fejlődik,de még az intel jobb választás lesz egy jó ideig. Videokártyáknál is ezerszer jobbak általában az intellel kompatibilis darabok (fps,árértékarány).


Eltértem a kérdéstől kicsit,de inkább ne szórd el a pénzed, amennyire a játékokra leírtak nem érvényesek rád akkor hagyd figyelmen kívűl azokat amiket írtam.


( Gtx 1050ti (gigabyte) videokártyámat vettem még régebben 52500 forintért egy ismerősöm amd kártyák közül 90.000 forintért szerzett be egy darabot (típus fontos lenne,de ennyi idő után már fogalmam sincs) és több fps-em volt, fps-e is ugrált. Szemléltetésként írtam csak, nyilván az kontextus is fontos.

2019. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!