Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telekom hirdeti, hogy wifi...

Kiss.1992 kérdése:

Telekom hirdeti, hogy wifi jel erősítésére van az elábbi eszköze: D-LINK WIFI EXTRA DUO. Valakinek van már vele tapasztalata?

Figyelt kérdés
Két szintes családi házba szeretnénk valami erősítőt. Nagyon dícsérik, de fogyasztói véleményt is szeretnénk meghallgatni. Előre is köszi!!!

#Telekom #jelerősítő #wifi #D-LINK WIFI EXTRA DUO
2019. aug. 14. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

mediába marktban, euronics-ben, ilyen helyeken lehet kapni konnektoros jelerősítőket.

Jól működik mindegyik.

2019. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Az van most is, bár nem szuperál jól és nem olyan nagy a hatótávja. Ezért gondolkozom a Telekomoson és ezért tettem ki a kérdést, hogy olyanok írjanak akiknek van vele tapasztalata. Kimondottan ez a termék érdekel, nem más alternatíva. Köszi!
2019. aug. 15. 15:59
 3/4 cskati01 válasza:
Szia!Engem is ez a készülék érdekelne, mert a konnektoros nekem se jött be. Reménykedem benne, hogy már azóta használod, és tudsz véleményt mondani róla.
2020. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Ez nem hagyományos Wi-Fi jelőssítő, hanem több egységből álló Mesh Wi-Fi kombó. Teljesen máshogy működik. Szerintem pont ezért sokkal jobb is.


Nem csak a telekomnál kapsz ilyet. Bárhol megvásárolható, pl.: az alábbi egy 3 készülékből álló változat:

[link]


Bővebb leírás a Mesh rendszerekről:

[link]

2020. jan. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!