Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebay-ről rosszat rendeltem,...

Ebay-ről rosszat rendeltem, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Pár órája rendeltem egy táskát, de figyelmetlenség miatt rossz színt választottam ki. Írtam az eladónak, hogy hibáztam és szeretném a másik színűt, ha lehet változtassuk meg a rendelést.

Van esély, hogy akkor azt kapom meg amit eredetileg szerettem volna? Vagy tegyek le róla?



2019. aug. 15. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem postázta, akkor lehetséges, ellenkező esetben nem.
2019. aug. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg azt tudja tenni, hogy (ha már postázta) akkor valamennyit visszaad az árból, vagy megyeztek valahogyan.

Az értékelés miatt is törekednek a megegyezésre, szóval annyira nem kell kétségbeesni. Ugyanakkor, sajnos ez nem az ő hibája, mert nem tudhatta, hogy valójában a másik színűt szeretted volna csak rosszul választottál véletlenül (nem akarlak bántani)

2019. aug. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kisebb eladó akkor több esélye van annak hogy elolvassa. Még nem lett ki postázva úgyhogy még van esély a változtatásra attól függ hogy az eladó elolvassa az üzenetet
2019. aug. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló, rögtön írtam. De hamarabb feladta, mint az üzit elolvasta volna. Aztan vegulis megszoktam azz a színnel
2019. aug. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kicseréli a színt:)

2019. aug. 16. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!