Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rendeltem egy htc one x...

Buccy112 kérdése:

Rendeltem egy htc one x érintőt kijelzővel összepréselve plusz fényvezető lapkákkal. Hibás, az eladó nem reagál a kérdéseimre üzenetemre. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mi a teendő hogy kapjak új terméket? Éstulajdonképen 3 hiba van. Nem kaptam hozzá fényvezető lapkát, a kijelző a perem mentén sárgás foltok vannak és maga az érintő nem működik.

2015. ápr. 22. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen egy csalótól vetted. Irány a fogyasztó védelem ha üzlettől és a rendőrség ha magán személytől, de csak akkor HA TUDOD BIZONYÍTANI!
2015. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak egy dobozom van és maga a tény a mit egy kép alapján tudok bizonyítani h más ké van kint amit hírdet.
2015. ápr. 22. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos kevés. Szerintem többet ne vásárolj ott inkább találkozz személyesen az eladóval legközelebb. :(
2015. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az aliespress az nem olyan mint az ebay? valami dasy li től rendeltem :/
2015. ápr. 22. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Erről az oldalról életemben nem halottam.Az ebay paypal al működik ott részt vesz az oldal az eladásban úgy tudom ahogy a vatetán is bár ott nincs paypal. Ezt az oldalt kerüld el messzire.
2015. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

aliexpress a pontos neve bocsi, eddig amiket rendeltem jók voltak csak ez az ember a nagy szívás. Lehet valami "vitát nyitni"

várok vele 3 napot és aztán megpróbálom hátha.

2015. ápr. 22. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!