Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows Update tiltásának...

Windows Update tiltásának feloldása?

Figyelt kérdés
A napokban lett újratelepítve a laptopom. A személy, aki újratette, letiltotta a frissítés lehetőségét, hogy ne foglaljon feleslegesen sok helyet némely frissítés. Igazából szeretem frissítgetni a programjaimat, de nem emiatt zavaró, hanem azért, mert így a Microsoft Storet sem tudom használni. Hogyan tudnám a tiltást feloldani?
2019. aug. 16. 21:14
 1/5 Mr. V. ***** válasza:

Több féle módon tudta letiltani, de oka volt a dolognak, mivel itt napi szinten panaszkodnak, hogy frissítés után meghalt a gép...

A szolgáltatások között nézd meg, hogy a Windows Update nevű tiltott állapotban van-e. Ha igen, akkor azt tedd kézire vagy indítsd el... ha végeztél az áruházzal, tiltsd le megint, különben valóban használhatatlanná válhat a gép, de mindenképp lassabbá.

2019. aug. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De visszafogja kapcsolni, tavaly visszakapcsolta.


Vagy már nem fogja?


Informatikusok miért mondják kötelező frissíteni?


Akkor telon is tiltsam le a szoftver frissítést és az alkalmazás frissítést is play áruházban?


Én használok Kodi programot ahol kiegészítőket frissít, ott is kapcsoljam ki?


Szerinted gond lenne hogy visszaraknám a Win7-t vagy a 8.1-t?

2019. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, megoldódott! A frissítések valóban eléggé leterhelték a gépem, így nem is baj, hogy nem települnek rá csak azok, amelyek elengedhetetlenek. Előbb rájöhettem volna, akkor nem frissítgetek folyamatosan.

Második válaszoló, nem értem igazán, hogy ki kapcsolt vissza, s mit.

2019. aug. 18. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegnap megint visszakapcsolta a szolgáltatásokba a Windows Updatet-t a rendszer, úgyhogy nem lehet végleg kikapcsolni.
2019. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már értem. Észre sem vettem eddig. Köszönöm, hogy jelezted!
2019. aug. 20. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!