Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erkölcsi bizonyítvány tiltásán...

Erkölcsi bizonyítvány tiltásának feloldása?

Figyelt kérdés
Anno volt egy kis problémám a hatósággal ami által beidéztek bíróságra, nem volt sem elzárás, se pénzbüntetés csak egy felszólítás. Azonban ha jól tudom ez 8 évre eltilt az Erkölcsi bizonyítvány igénylésétől, amire egy állás miatt lenne szüksége. De olvastam valahol hogy be lehet adni egy igénylést, hogy újra ki kérhessem a bizonyítványt. Ezt hol, és hogyan tudnám megtenni ?

2014. okt. 8. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt jogeros elmarasztalo itelet, csak egy figyelmeztetes, miert is ne igenyelhetnel erkolcsit?
2014. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"felszólítás" - az miaz??? ... szóval olyanod nem volt


erkölcsit pedig bármikor kaphatsz, csak bent van, hogy büntetés alatt állsz-e ... tehát kérd meg, aztán majd kiderül

2014. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Olyan a felszólítás, hogy nagyon alap dolgokért nincs se pénzbírság se elzárás, csak egyszer berendelnek a bíróságra, szembesítenek a dolgokkal, és kapsz egy felszólítást...

Én azt olvastam hogy ilyenkor 8 évig nem lehet igényelni...

2014. okt. 8. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 valószínűleg figyelmeztetést kaptál, és az nem jelenik meg az erkölcsidben (aki 8 évig nem kaphat tiszta erkölcsit, az elég húzós dolgot követett el)
2014. okt. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!