Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Neptun tárgy újrafelvétele...

Neptun tárgy újrafelvétele tételkiírás?

Figyelt kérdés

A bge re járok és egy nagyon fontos tárgyat kéne felvennem

újra és hát tudjuk hogy a tárgyfelvételnél minden másodperc számít.Vhol azt olvastam hogy nekem kell kíírni az újrafelvételi díjat ,vhol meg azt hogy egy ügyintéző írja majd ki vmikor a félév közepén. Most itt akkor melyik az igaz,mert nem szeretnék ott akkor tételkiírással szarakodni?



2019. aug. 25. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
mielott meg kileptem volna a kandorol, szerencsere sokszor volt lehetosegem targyakat ujra felvenni. ott akkor ugy volt kb 3 eve, hogy tetel kiirasnal neptunban kiirtam az ujrafelveteli dijat. majd befizettem. ezek utan engedte a rendszer felvenni a targyat. nezd meg mikor van targyfelvetli idoszak es egyaltalan ki lesz irva a targy vagy sem.
2019. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

holnap lesz 8kor :D

igazából volt előtárgyfelvétel ahol az egyiket simán engedte felvenni újra mindenféle befizetés nélkül, ezért furcsálom.

2019. aug. 25. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!