Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A youtube-al lehet pénzt...

A youtube-al lehet pénzt keresni? Hogyan?

Figyelt kérdés

2019. aug. 30. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézettség után reklámonként.
2019. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mr. V. ***** válasza:
100%

De az sem elég, mert ott is vannak szabályok, hogy csak sokezer látogatottság után kérhetsz pénzt, meg ha magad is x mennyiségű videót megnéztél.


Épp tegnap töltöttem fel és akkor láttam, hogy asszem 3000 nézettség kell legalább és nem tudom hány órányi. Tehát aki nem a tube-n éli az életét, annak pénzkeresetre nem jó, mert az alapfeltételeket nem tudja teljesíteni.

2019. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mr. V. ***** válasza:
100%

A pontos feltétel:


Olvasd el a YouTube Partnerprogram feltételeit, és fogadd el őket


Hozz létre egy új AdSense-fiókot vagy kapcsolj össze egy meglévőt a csatornáddal. A bevételszerzéshez AdSense-fiók szükséges.


Ha elmondod, hogy milyen típusú hirdetéseket jelenítenél meg, csatornád jóváhagyásakor azonnal megkezdheted a bevételszerzést.


Az elmúlt 12 hónapra vonatkozó 4 000 órányi nézési idő, és 1 000 feliratkozó elérésekor jogosulttá válsz az ellenőrzésre.



Tehát tévedtem... 4e órás megtekintés és 1000 feliratkozó után fognak ellenőrizni, hogy jogosult vagy-e bevételszerzésre és csak ezután indul a pénzkeresés.

2019. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De akkor most mennyi nézetség kell vagy mennyi like v követő vagy mi?
2019. aug. 30. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen hülye vagy, be se kezdj
2019. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Bele se kezdj*
2019. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye és nem akarok a ytbbal keresni, csak kérdem mer valaki azt írja követő kell más h like blahblah....mindenhol mást írnak
2019. aug. 30. 15:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig egyszerű a válasz: bla bla.

Mindamellett bla bla bla!

2019. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a YouTube - on tisztán és érthetően le van írva minden


Ahogy itt is említve lett, hogy 1000 feliratkozó ÉS 4000 órányi megtekintés szükséges a partnerséghez

(Illetve természetesen ne legyen komoly szerzői jogi gondod a csatornán)


Én a "szigorítás" előtt voltam YouTube partner, de mivel nincs meg az 1000 szábszkrájb, így addig fel lett függesztve


Az eddig gyűjtött pénz nem veszett el (AdSense fiókban bent van a mai napig), ha később ismét alkalmas leszek partnerségre, nem elölről kezdem a gyűjtést


További információért most már tényleg csapd fel a YouTube súgóját

2019. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!