Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy yt csatornám, elég...

FrenkieUrbex kérdése:

Van egy yt csatornám, elég jól halad. Januárban töltöttem fel egy videót amit a zene végett törölni kellet. Pénzkeresési lehetőség tiltva van.90 nap után újra vizsgálják a csatornám, ha minden ok akkor lehetőségem lessz pénzt keresni a videóimmal?

Figyelt kérdés
Találkozott már valaki ilyen problémával?

2019. ápr. 2. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

A lehetőség mindig meg van, de a feltöltött tartalomtól függ, hogy a jövőben így maradhat-e.

A YouTube súgójában fehéren-feketén le van írva a szerzői jogokra vonatkozó szabályzat, és a lehetséges szankciók is.

2019. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert napokon át irkodok a yt -nak de hiába.szóval akkor semmi sincs vesztve?viszont a ad sense fiókomba nemtudok belépni?
2019. ápr. 2. 18:41
 3/5 anonim válasza:

Meg elveszitheted a fiokod a copyright miatt, Nyilvan nem ez volt az elso strike ellened.

Nagyjabol ugy kepzeld el mint a U2Row csatornat. Annyit hasznaltak fel jogvedett tartalmat, hogy a csatornajukat toroltek.


Valoszinuleg megtarthatod a fiokod az elbiralast kovetoen, ha csak ennyi a kivizsgalas oka.


Egyebkent mi a csatornad neve?

2019. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 videónak nemtetszett a hanganyagja, természetesen töröltem. Szerintem ezért nemtudok most belépni az adsense be is, mert a penzkereseti lehetőség tiltva van. Ez egy urbex csatorna
2019. ápr. 2. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem először is nézd meg itt, hogy milyen tiszta a csatornád, esetleg milyen kifogások vannak benne és miért:

https://www.youtube.com/features?ar=2&o=U

A bevételszerzési lehetőségedet pedig itt nézd meg:

https://www.youtube.com/account_monetization?ar=2

2019. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!