Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Betud lépni a facebookomba?...

Betud lépni a facebookomba? Látja a privát üzeneteimet?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van egy ismerősöm akitől a telefonomba kaptam egy SIM kártyát, azt mondta hogy így kettonket fizeti olcsóbb.

Nem első alkalommal volt hogy vissza mondta amiket masokkal beszeltem.

Be kapcsoltam a keszulekemen a ketfaktoros hitelesitest ..ami azt jelenti hogy jelzi ha ismeretlen eszkoz probal belepni a fiokomba.. Amióta bekapcsoltam ezt azóta nem tudtam beszelni az illetővel.. És jelezte az illeto cimerol a bejelentkezest amikor en be se jelentkeztem..Azt mondta nem kapja meg az uzeneteimet es irni sem tud nekem..ezért vissza allitottam kikapcsoltam a ketfaktoros hitelesitest a telefonom beallitasai közt azóta újra tudunk beszélni egymással.

De ez hogyan lehetséges hogy ha bekapcsolom azt a funkciot hogy jelezze ha idegen keszulek probal belepni a fiokomba akkor vele nem tudok beszélni? Viszont ha kikapcsolom a ketfaktoros hitelesitest vissza allitom akkor tudok újra beszelni vele?



2019. szept. 10. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez ugy lehetseges kerlek,hogy ugy atb..szott mint szart a palankon.

Ha bekapcsolod a kekfrankost ettol fuggetlenul tud irni neked,gondolom probalt belepni a hulye es kijelezte hogy kell a biztonsagi kod,ami ugye a te telodra megy.

Ne kekfrankost csinalj hanem valtoztasd meg a jelszavad. Nemtudom eddig miert nem tetted meg ezt,vagy miert nem verted pofan.

2019. szept. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokszor volt már itt ez a sztori.

Elég lesz.

2019. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Szépen becsapott. De neked is gratulálok, hogy ezzel a dumával rászedett a kétfaktoros bejelentkezés kikapcsolására :D

Kapcsold vissza és változtasd meg a jelszavad. Vele meg ha lehet szakíts meg minden kapcsolatot, ne legyen ilyen élettelen, hogy a te fiókodban turkál.

2019. szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és amióta adta a SIM kártyát azóta nem először volt hogy eltűnt teljes facebook beszelgetesem de csak vele.. Legutóbb mikor személyesen talalkoztunk es rá kérdeztem akkor csak nézett értelmetlenül.. Meg kicsit zavarodott volt
2019. szept. 11. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!