Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Androidos telefonról szeretném lementeni egy régi app fájlait hogy majd tudjam használni másik telefonon, hogyan?

ACR hívásrögzítő, ha frissítem akkor már többé nem rögzíti a hívásokat..

szept. 11. 17:57  Privát üzenet  

A válaszok
talán ha memóriakártyára mented az app fájlját akkor sikerül.de csak talán.esetleg mentsd el felhőbe

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 11. 18:49 Privát üzenet
A Titanium Backup segítségével el tudod menteni, ha rootolt a mobilod.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 11. 18:52 Privát üzenet
zoligyerek nevű felhasználó válasza:

Dobd fel a telefonra a Total Commandert, a gyökér nézetében van egy "isntalled apps" pluginja, azt megnyitod, kikeresed az apk fájlt, kimásolod a mem.kártyára és másik telefonon manuálisan telepítheted. A telepítő fájl kimásolásához ez a legegyszerűbb módszer.

Másrészt pedig:

[link]

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 11. 20:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem jó a net (cat5e)? Úgy értem hogy van egy 1 gigás csomagom és egy routherem ami letudja ezt adni vettem egy uj kábel de még mindíg max 100mb/sec jön de miért? Túl régi a...
T-home előfizetőként a beltéri modemem wifi képes igy nem kell a régi wifi routert használnom. Megoldható az, hogy a régi wifi routeremet egy másik géphez csatolom és a t-home...
Hogyan tudom a Sims 4-et másik számítógépre telepíteni? A rendes lemez megvan de ha beírom a termékkódot az írja ki hogy foglalt Ha a régi gépen próbálok a Sims-be belépni ott...
Firefoxot hogy lehet gyórsíttani? Nagyon lassú az indításnál. (15-20 másodperc. ) Régi asus X51RL laptopom van. Esetleg tudtok másik böngészőt ajánlani?
A '80-as évek végén át lehetett telefonálni másik kontinensre? És olyan "központ, kérem kapcsolja ezt a vonalat/számot"-féle képpen működött még?
Simson s51-es feszültségszabályzójáról hogy tudom meg hogy jó e régi fajta 6voltos 1970-es évek beli 2 tekercses egyik tekercs kivezetésein nulla az ellenállás a másik tekercsnél...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!