Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A JBL Xtreme tud valahogyan...

A JBL Xtreme tud valahogyan Connect Plus-os eszközre csatlakozni?

Figyelt kérdés
Csak sima JBl Connect van rajta, és hát a JBL Connect +-os eszközökre nem lehet vele csatlakozni. De neten láttam, hogy van rá frissités (bár valószínűleg kamu, mert a végén nem jutottam előrébb). Gondoltam megkérdezem itt, hátha valaki tudna segíteni. Mert így a charge3-on és a flip3-on kívül semmivel nem lehet összekapcsolni, amit már manapság nem nagyon látok sehol se. Inkább a Flip 4-et meg a Charge 4-et ami meg Connect +-os.

#Xtreme #JBL #connect +
2019. szept. 12. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy, és az új szériás JBL hangszórókban (Flip 5-től) már JBL Partyboost van, ami megint csak inkompatibilis az eddigiekkel. Szimpla üzletpolitika.
2019. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Flakkaiskiller válasza:

Jbl extreme: connect

Jbl boombox:connect plus

lehúztam a play áruházból a jbl connectot rámentem az extrem-re frissítettem a hangfalat ezután connectot megnyomtam mind a kettőn és összepárosodtak

2019. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!