Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a különbség a sima és a...

Mi a különbség a sima és a főtengely szimering között?

Figyelt kérdés

Egy Robi 151 kapához kellene főtengely szimering.

Méretét tekintve 25*35*7.


Azonban találok olyat, ami csak sima és olyat amihez oda van írva, hogy főtengely. De olyan is van, hogy MPM-10 főtengely meg athena főtengely. Akkor most melyik jó? Kérem aki találkozott ilyennel segítsen.



2019. szept. 24. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A főtengelynél hő- és nyomásálló szimering kell szerintem, vagyis szimplán hőálló szimering sem lesz jó.

Miután a kétütemű motoroknál a forgattyúsházban nyomás is uralkodik.

Noha ilyeneket nem szereltem még (autót igen), józan ész alapján nem véletlenül írták oda, hogy mihez való.

Olyat kell venni bizonyára, ami odavaló!

2019. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a választ.

Másodszor gondolom én is, hogy nem véletlenül van oda írva, de Robi 151 kapálógéphez nem találok. Akkor mit lehet tenni?

2019. szept. 24. 20:37
 3/3 anonim válasza:

Lancfureszhez konkretan szettben van.

A meret az adott tipushoz valo.



Keress ilyet a kapahoz.

2019. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!