Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hatásos, vagy tényleg tévhit...

Hatásos, vagy tényleg tévhit az ultrahangos rágcsálóriasztó?

Figyelt kérdés

Nekem a ház tetőszerkezetére kellene. Nyár végére hallom rágni, kaparni őket éjszaka. Mérget raktam le, abból is csak a pépből csipegettek. ragacsba bele se mentek.

Neten néztem az ultrahangos riasztókat. Van olcsóbb, drágább. Én egy drágábbat néztem ki. Érdemes efféle eszközökre 20.000 forintot költeni, elriassza az egereket ?


[link]



#rágcsálóriasztó #ultrahangos riasztó #ultrahangos egérriasztó
2019. szept. 29. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

El, de ne legyen kutyád vagy macskád, mert meg fog tőle őrúlni, a fájdalomküszöbüket eléri az ultrahang ereje.

Olyan nekik, mintha neked egy mentő sziréna lenne a hálószobádban.

2019. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

"ragacsba bele se mentek."

A ragacs nyilván nem vonzza az egeret. Egy kartonapapírra kend le az egérragasztót, a közepébe tegyél dióbelet, mert azt imádják és tűzön-vizen elmennek érte.

2019. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyokos. ne nézz már hülyének, szerinted mit csináltam? Nem kartonra, hanem lemezdarabra tettem mert az nem szívja fel, és volt rajta dió.. -.-
2019. szept. 29. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!