Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Két monitort szeretnék használ...

Gerger05 kérdése:

Két monitort szeretnék használni de a videókártyámon csak 1 hdmi slot van, és az alaplapra szeretném dugni a másik monitort, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Alaplap: Asrock b450m hdv

Processzor: Amd ryzen 5 2400g

Ram: 8gb

Videókártya: Xfx radeon rx 570 4gb

Légyszi nagyon kéne a segítség már mindenhol néztem de nem találom a bios beállítást erre... Szóval nincs chipset configuration egyéb...



2019. okt. 3. 18:51
 1/8 Kipike válasza:
Tuti van a prociba videókártya? Ha nincs akkor mondd el milyen csatlakozók vannak a videókártyádon
2019. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A DVI és a HDMI oda-vissza kompatibilis. Hang nem lesz, ha esetleg van hangszóró a monitorban, de kép igen.
2019. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van integrált a processzorban azért 2400G plusz tudom is mert egy ideig videókártya nélkül használtam a gépem
2019. okt. 3. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálad mit jelent a "mindenhol néztem", de én az alaplap PDF leírásából szoktam kinézni.

Az enyémnél (Asrock, de más típus) le volt írva, hogy videókártya behelyezése automatikusan letiltja az integrált videót azáltal, hogy elveszi tőle a megosztott memóriát.

Ha valaki mégis szeretné használni, azt vissza kell állítani (Shared RAM).

2019. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"az alaplapra szeretném dugni a másik monitort, tudnátok segíteni?"

Tudunk.

Ne oda dugd.

2019. okt. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Videokártyába kell dugni mindet, az biztos.
2019. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" Videokártyába kell dugni mindet, az biztos."

Miért lenne biztos, egyáltalán nem kötelező.

# 4 Válaszomban már utaltam rá, hogy üzemelhet az alaplapi kimenet és a kártya is egyszerre, ha valaki úgy akarja.

Legalábbis az enyém Inteles Asrock, annál ez nem probléma.

Annyi, hogy az alaplapon nekem is három kimenet van:

HDMI, DVI-D, D-Sub

De ezekből csak annyi megy, ahányat a CPU/GPU képes kezelni. Nekem kettőt tud, így ezek közül bármelyik kettő mehet egyszerre is.

2019. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat közbe megoldódott csak az integráltat kellett a primaryre rakni és a vidókártyát secondaryra és miden működött úgy mint régen csak 2 monitorral (miután az integrálton van a primary windowsban meg kell cserélni a monitorok sorrendjét, hogy jó legyen)
2019. okt. 4. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!