Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Acer 3103 NLC -be meddig...

Egy Acer 3103 NLC -be meddig lehet bővíteni a memóriát? És hány ram slotja van? És ha kettő van akkor mindkettő kívűl van, vagy az egyik kiljebb a másik pedig belül mint a régebbi HP-k nál?

Figyelt kérdés
Ha bárki bármire tudja a választ kérem írja le!

2014. okt. 26. 18:23
 1/3 anonim válasza:
Egy ismerősömnek ez a típus van, leírások alapján utánnanéztem volt ahol 2 slot dual chanelben 2x256mb ddr1 ramos, de egy másik oldalon 1 slotban 512mb ddr1 es ramot fogad, igencsak lassúcska kicsike, XP és VIST-án kívül más újabb rendszert nem tud fogadni....
2017. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egy ismerősömnek ez a típus van, leírások alapján utánnanéztem volt ahol 2 slot dual chanelben 2x256mb ddr1 ramos, de egy másik oldalon 1 slotban 512mb ddr1 es ramot fogad, igencsak lassúcska kicsike, XP és VIST-án kívül más újabb rendszert nem tud fogadni....

Egy oldal link: [link]

2017. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :D

Azóta már le lett cserélve, igencsak sok gond volt vele. Főleg az okozta a problémát hogy az ATI (dedikált vidikari) driver néha feltelepült, néha pedig fel sem ismerte a videókártyát. A végén már csak valami ismeretlen kínai oldalról leszedett verzió működött csak. Nem nagyon értem, de az azóta szerzett tapasztalataim is azt mutatják hogy az AMD driver hajlamos egy idő után nem felismerni a hardvert, aztán egyszer csak ismét észlelni....

2017. jan. 29. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!