Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha elvilegben...

Mit csináljak ha elvilegben elcsesztem a TV-t?

Figyelt kérdés
Észre vettem, hogy a TV-nkbe be lehet tenni DVD-ket DVD lejátszó nélkül. Nekem meg ugye van egy BTS CD-m és gondoltam akkor már hallgatom azon és nem a telefonomról Spotify-on csak, hogy hangosan is hallgathassam. Úgy egy óra után abbahagytam mert nézni akartam valami filmet. De gomb nem volt se a távirányítón se a TV-n, hogy kiadja a CD-t. Ezért gondoltam megpróbálom kikapcsolni hátha kiadja. Nem adta ki és most már a TV se kapcsol be. Mit kéne ilyenkor csinálnom? Egyedül vagyok itthon és apának nem merek írni.

2019. okt. 4. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Pedig szokott lenni Eject gomb, de ha benne marad a CD, az sem gond, csak megállítod és / vagy forrást váltasz (source).

De nem tudom mit csináltál, kihúztad a konnektorból?

Készenléti LED nem világít?

2019. okt. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

De egyet szögezzünk le: ne feszegesd ki a CD-t, mert a fater ideges lesz!

Ne nyúlj ahhoz a részéhez!

2019. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gugu Gabor ***** válasza:
79%

elárulnád a tv típusát?

használatiútmutatónincs hozzá?

2019. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyen alakzat van a kiadás gombon, ez a jele minden eszközön.

2019. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!