Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valamit nagyon elcsesztem?

Valamit nagyon elcsesztem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az volna a gondom hogy sztem Elbaszt@m a telefonom. Láttam hogy az android verzióját át lehet állítani csak azzal hogy át írjuk a telefonnak az alapértékeit. Én ezt meg is csináltam. 5.0ról 9.0ra. Ezzel semmi nem volt csak utána jutott eszembe hogyha már ezt is át lehet csak úgy akkor hozzá átállítom az SDK verzióját is 28ra.Azóta nem indul el szinte semmi. A Google, Chrome, a tárcsázó és a kamera indul el. Ez után pánik szerűen Hard reseteltem, természetesen semmi eredménnyel. Próbáltam letölteni azt az appot amivel át tudtam állítani, de ez sem indult el. Nagyon nagyon nagyon megköszönöm a normális válaszokat!!!!!!!! SEGÍTSÉG!

#szoftver #telefon #hiba elcsesztem
2018. nov. 26. 21:04
 1/4 anonim válasza:

Mint az android is, egy linux kernelen futó operációs rendszer. Linux jellegzetessége, hogy egy bizonyos jogosultsággal, BÁRMIT megtehetsz az adott rendszeren. Más szóval, halálból is fellehet támasztani ill. halálba is taszítani egy rendszert.


Nézz egy recovery módot. Azzal hát ha.

Hasznos toolkit: google

2018. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyári szoftvert letölteni, telepiteni.
2018. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen az, mikor dilettánsok nyúlnak bármihez is. Idióta.
2018. nov. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted, ha a Trabantra ráírod, hogy Ferrari, akkor majd 200-zal tud száguldozni?

Nem baj, ebből ének a szervizesek. Te meg tanuld meg, hogy ne rootold a telefont és pláne ne piszkálj bele olyanba, amihez nem értesz!

2018. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!