Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Évek óta vágyam hogy rádiózgassak?

Nos az lenne a kérdésem hogy honnan tudnák 1 olcsó fm transmittert ami egy jó antennával tudna 3km ert legalább és nem zajos recsegős zúgós stb régóta érdekel ez a téma tudom azt is hogy nemigazán engedélyezett a (kalózrádió) de egy kisebb városba szeretném itt tudtommal nincs semmi olyan amit zavarnék vele viszont az előző transmitter (ebay) ről vettem konkrétan lefüstölt magától...

okt. 10. 04:50  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Azaz 1 kis modult szeretnék ami tud is a minimális elvárásnak nem zajos és ne 1 telefon ára legyen benne

# 1/3Időpont okt. 10. 04:54 Privát üzenet

[link]

[link]

De úgy tudom, hogy max 10 centis lehet az antenna

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 10. 06:56 Privát üzenet

Keress rá erre:

Long range fm transmitter ST-15B

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 10. 10:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi más oka lehet annak, hogy nincs nemi vágyam? Kihez forduljak segítségért?
Van itt valaki aki külföldön kezdett el tanulni? Minden vágyam hogy a következő évben a tanulmányaim Magyarországon kívül kezdjem el, személyes tapasztalatokra véleményekre lennék kivancsi
Lenne itt egy furcsa vágyam! Megvalósítható vajon?
Fehér mobil a vágyam, láttam már messziröl, ráismersz a leírásból?
50e szánnék videokamerára vagy fényképezőre, de gondolkoztam, hogy lehet egy samsung galaxy s4 is kielégítené az e- fajta vágyam, szerintetek melyik érné meg jobban?
Most kaptam a férjemtől egy Indesit mosogatógépet. Régi vágyam volt. Soha nem használtam még. Akinek van mosogatógép, mi a véleménye róla? Tapasztalatok?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!