Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani KIKAPCSOLHATÓ kültéri kapucsengőket megfizethető áron?

Figyelt kérdés
A régi csengőnk már tönkre ment de a hagyományos is szóba jöhet de elsősorban elemeset szeretnék a lényeg hogy legyen rajta egy gomb amivel kényelmesen ki tudom kapcsolni. Azért lett kikötve mert az iskolás gyerekeket testnevelés óra keretében itt futtatják az utcánkba és kisgyerek mellett igen csak idegőrlő hogy 3 futó osztályból óránként minimum 5-10x becsengettek felverve a kisbabámat óránként viszont a postást sem hallom így csengetni. A lényeg hogy kényelmesen kikapcsolható legyen.

2019. okt. 10. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyesmit keress neten, aminek a vevő része konnektoros és nem elemes. Mert ezt ki tudod húzni ha nem kell, vagy egy hosszabbítóba téve le is tudod kapcsolni ha akarod.

2019. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen láttam hogy van ilyen de elsősorban elemeset szeretnék mert nincs fölösleges konnektorunk
2019. okt. 10. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, sikerült venni?
2021. szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!