Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Wifi jel fogás, erősítés +10...

Wifi jel fogás, erősítés +10 méter?

Figyelt kérdés

hello


A Wifi jel messzebbről fogását szeretném megoldani a router piszkálása nélkül, a jelet a laptopom és a hadználati helytől 10 métere tudom fogni, de ahol kéne ott nem. Néztem ilyen USB antennát laptop ba. Az lenne a kérdésem hogy ezzel tudnák nyerni 10-15 métert? vagy nem Mert úgye a laptopban van wifi antenna csak az gyengébb, és ha veszek ilyen antennát akkkor a laptop on kell valamilyen beállítást csinálni? vagy csak rádugom és egyből hadználja is?



2019. okt. 12. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Lutri. Akár jó is lehet, de ha mégsem, pénzkidobás. Az egyetlen garantátan biztos megoldás a kábel.
2019. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugye az még nem jutott eszedbe, hogy odébb rakd a wifi adót, vagy beiratkozz egy rendes híradástechnikai szakmunkásba? MIndkettő segítene.
2019. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 úgye az nem jutott eszedbe hogy beiratkozz egy olvasás értelmezés szakra?
2019. okt. 12. 15:43
 4/6 A kérdező kommentje:
(A wifi adó, modem, router ) az nem az én lakásomban van szóval nem tudok hozzá nyúlni. Egy jelszót kaptam és csak a bejáratnál működik, a szobában már nem é ez kb 10m
2019. okt. 12. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Wifi jelerősítőte lesz szükséged (repeater, exender....)


Ez a már meglévő wifire csatlakozva annak jelét továbbítja, kiterjeszti a hatósugarát

2019. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá de ahold elérem a wifit azt mont a bejárat mellett van és ott nincs konektor, ezért gondoltam erre a kis antennára hogy megoldoná ezt a 10métert.


Jövő héten beszerzem valamelyiket.


ha tudna valaki bővebb információt adni erről a jelerősítőröl hogy működik? pl: hogy kell a wifire csatlakoztatni

2019. okt. 12. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!