Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Wifi jel felerősítése? Sajnos...

Wifi jel felerősítése? Sajnos a falusi életbe a gyengébb wifi és a kevesebb szolgáltató alapcsomagba tartozok szóval nincs lehetőségem másra viszont a jel igen csak rossz. Vagy a ház szigetel nagyon jól. Hogyan tudnám a wifi jelét felerősíteni?

Figyelt kérdés
5000Ft-ig láttam ilyen wifi erősítőket mennyire hiteles?

2017. okt. 9. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szóval neked az internet műholdról jön. A műhold és a Router közt nincs egy antenna amit lakáson kívül kell elhelyezni, és az antennától már kábelen megy a net a routerbe? Ha ilyen megoldásod van, akkor ki kéne hívni a szolgáltató szakemberét, hogy nézzék át a rendszert, esetleg mérjék meg és alítsák be újra az antennát. Mert lehet alapból rosszul alították be vagy esetleg egy nagyobb szél megrongálta.


Vagy csak simán olyan megoldás van, hogy a routert bedugod a konnektorba, és már kapja is a jelet? Ha ilyen megoldásod van, akkor kell egy erősebb antenna, vagy valahogy ki kell vezetni a lakásból. És akkor biztos sokat javulna a helyzet.


Esetleg egy ilyen nem segítene? bár ez inkább már a meglévő kész wifi jelet növeli a lakáson belül.

https://www.youtube.com/watch?v=p5A6xUB0dgE

2017. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm gyors és segítőkész válaszod nekem a második verzé van a routeres kábeles igazából szolgáltató megvonja a vállát szerintem itt a lakással vagy a jelerősség a probléma pl: Konyhába teljesen jó jel jó internet de ha átmegyek a szobámba 1-2 jel. Szóval én valami olyasmire gondoltam hogy nagyon szigetel,fogja a jelet valami..és hogy ezt kiküszöbölni valami kis kütyüvel nem-e lehet.
2017. okt. 10. 09:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az első vagyok, konkrétan nekem is van ilyen problémám, gyenge a routerem és nem bocsájt ki elég jelet ahhoz hogy a föld szinten is jól menjen a wifi. Én most akarok kérni a szolgáltattól egy új jobb routert.


de neked javasolnék ilyen megoldást, lehet kicsit drágább, de ha nagyon fontos hogy az egész házban legyen rendes lefedettség akkor megéri. ezt elvileg csak össze kötöd a meglevő routerrel és megy.


[link]

[link]

[link]


És ezt az alza.hu web shopp t nagyon tudom ajánlani, mert nagyon megbízható Cheh cég, magyarországon még gyerek cipőbe jár, de nálunk Szlovákiában már évek óta jelen van és én mindent ott rendelek meg.

2017. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!