Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Black Friday-en van olyan aki...

Black Friday-en van olyan aki igazán jó áron vásárolt valamit?

Figyelt kérdés
Nyilván parasztvakítás de egy két dolgot ki lehet fogni ha tényleg az elsők között veszi az ember és előre utánajár több oldalon. Utólag nézve megérte 4 órát kattintgatni hajnalban a frissítés gombra
2019. okt. 22. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer vettem ingyen repjegyeket. De ez nem parasztvakítás volt, hanem elírás.
2019. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Örülök, hogy neked sikerült akkor kifogni jó ajánlatot.

Szóval az a helyzet, hogy ez nálunk nem működik, itt csak a megtévesztés megy mindig. Én még egy olyan dolgot nem találtam, ami megérte volna, max nyertem rajta pár ezret, de az nem black friday. Általában egyik áru sem olcsóbb sosem, mint normál akcióban.

2019. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!