Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hirtelen bedöglött SD kártyáró...

Hirtelen bedöglött SD kártyáról valahogyan le lehetne menteni még pár képet?

Figyelt kérdés

Kedden a 3 vagy 4 éves SD kártyámról...hát lényegében tényleg egyik pillanatról a másikra köddé vált minden...Azt írja a telefon, hogy nincs behelyezve. Próbáltam másik két telefonon is, higy kiderítsem a telefon vagy a kártya a hibás, de egyik sem érzékelte,egy másik új kártyát viszont igen.

Pár nappal később újra megpróbáltam, háha egy mentés erejéig magához térne. Tovább nem akartam piszkálni. Jövőhéten még lesz egy próbám kártyaolvasóval, de ahhoz sem fűzök sok reményt. 😔


Van valami megoldás esetleg ilyen esetekrr vagy totál kuka az egész?


(És igen tudom, le kellett volna mentenem ide oda a dolgokat, korábban meg is tettem de van már annak egy jóideje, és azóta sok új képem lett, ami boldoggá tenne, ha viszont láhatnám, akár csak néhány darabot is. Legközelebb pedig gyakrabban fogom máshová is elmenteni a fontos képeket, stb.)


Előre is ezer hálám a segítségért!!!


2019. okt. 26. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, mind a 238 kutyafilteres szelfi elveszett...

Minő borzalom...😭

2019. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Képzeld én nem szoktam olyat csinálni...vagy ha csináltam is volna, hidd el, hogy azok hiányoznának a legkevésbé, mivel nincs semmi értékük. Viszont azok melyek nagyobb családi alkalmakkor vagy a párommal készültek, annál inkább...Nézz tükörbe, mielőtt hülyeséget beszélsz. Ezért kár volt venned a fáradtágot, hogy leírd....
2019. okt. 27. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg kár volt a "fáradtágot" rád pazarolni, ha írni sem tudsz.
2019. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1: Mi lenne, ha a kérdésed a megfelelő kategóriába tennéd?

2: A probléma hasonló ahhoz, mintha egy haldoklótól, vagy egy halottól kérdeznél dolgokat.

Az első esetben még lehet reményed, hogy:

- válaszolni fog,

- valami információ is lesz a válaszában,

- és ez még használható is lesz valamire.

De a második esetben inkább hagyd.

2019. okt. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Előre is ezer hálám a segítségért!!!"

Ez konkrétan mit jelent nálad?

Ugyanis elviheted pl. a Kürt KFT-hez, akik százezer vagy egymillió Ft-ért elég jó eséllyel le tudják menteni a képeidet. Tényleg csak attól függ, hogy még megvannak-e.

2019. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!