Miért ír felül?! Az lenne a problémám hogy adott egy FÉG 8.60 tipusu parapetes konvektor ami felülirja a beállításomat.




válasza:"Programozható, de nem futtatom a programját."
Olyan szerintem nincs hogy "nem futtatod".
Ha egyszerűen csak a +/- gombokkal állítod be a kívánt hőmérsékletet, akkor a legközelebbi időpontban ami a programjában szerepel, felülírja az ott beállított értékre a kívánt hőmérsékletet.
Ekkor a +/- gombokkal megint átállíthatod, de a köv. időpontban megint felülíródik.
Ha azt akarod hogy ne váltogasson, a +/- gombokkal történő hőm. beállítás után 15 másodpercen belül nyomd meg a "C" gombot (Hold).
Ekkor megjelenik a hőm. kijelzés fölött a "Hold" felirat.
Innentől ezt a hőmérsékletet tartja a végtelenségig (nem áll át másikra amíg a hold funkciót ki nem kapcsolod).




válasza:A "hold" funkció nem a lángot tartja, hanem a beállított (setpoint) értékét "fagyasztja be".
A ki és bekapcsolás megfigyelésekor vedd figyelembe a beállított kapcsolási hiszterézist is!
Ez engedi felé menni néhány fokkal mielőtt kikapcsol, majd alá menni mielőtt bekapcsol.
Továbbá lehet benne késleltetés is. Mindez a túlságosan gyakori ki/be kapcsolás megakadályozását szolgálja.
Kapcsolódó kérdések:
25m2-es szoba kiegészítő fűtésére kellene egy elektromos készülék. Különböző oldalakon azt lehet olvasni, hogy nem érdemes az olcsó termékeket megvenni. Viszont a drágának is ugyan annyi a teljesítménye mint az olcsónak. Mi a különbség? Mit válasszunk hősugárzó,...
Egy ajándék tárgyakat árusító üzletben venném, nem egy Nemzeti Dohányboltban.
Használtból is veszek 110.000ft körül, ha kell, de abból is csak fendert és amerikában készültet..
A FI relé kivezetése felül van a kismegszakítók bevezetése alul.
Bocsi, nem a legjobb kategória, de mobilról vagyok és a kategória görgetéstől kifagy a telefonom. 4900 van neten, elvileg ha csak takarítja ennyibe fog kerülni. Ha nem kell szerelni rajta semmit és ha kell az is két különböző eset, ti hogy szoktátok kifizetni a szerelőt, segítsetek :)
Nálam így van. Ha megnézi valaki a fókuszom akkor az illető neve legfelülre kerül akkor is ha már az előtt is megtekintette. De barátnőmmel próbáltuk és neki nem mutatja ki hogy megnéztem.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




