Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a különbség a kettő között?

Mi a különbség a kettő között?

Figyelt kérdés

most találtam ezt az aktivitás mérő órát (xiaomi mi band 4) és néztem az árakat hogy hol olcsóbb és láttam hogy néhol oda van írva hogy globális verzió ez mit jelent? mi a különbség a sima xiaomi mi band 4 és a xiaomi mi band 4 global között?


ez a sima:


[link]


ez a globális:


[link]


2019. nov. 5. 02:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Van kínai és globális piacra szánt verzió. A fő különbség tudtommal annyi, hogy (gányolás nélkül) a kínai verzió csak a kínai és az angol nyelvet támogatja, és mivel az óra a telefonod nyelvét követi, ha utóbbi nem angolra van állítva, akkor kínaiul lesz az óra menüje. Ezen felül a kínai verzióban van egy AliPay nevű mód, ami nálunk nem működik, de attól még ott lesz a menüpontok között.
2019. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!