Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani jó ár-érték...

Tudtok ajánlani jó ár-érték arányos középkategóriás laptopokat windows 10-zel?

Figyelt kérdés

Abszolút nem értek a dologhoz, szőke nő vagyok. Előny, ha fut rajta a Fallout 4 de nem kritérium, SSD legalább 128 GB, több, mint 4 GB RAM.

Köszi!



2019. nov. 12. 19:20
 1/1 Farkas999 ***** válasza:

Keresgélj gépeket az árukeresőn, ott lehet szűrögetni, árra, paraméterekre. Ha tetszik valamelyik, nézd meg a hozzászólásokat, véleményeket. Utána keress youtube-on videókat, teszteket, értékeléseket. Azután nézd meg, hogy hol mennyiért árulják és mennyire megbízható az eladó, milyen garanciális feltételek vannak, mennyi a szállítás, stb

Én így szoktam műszaki cikkeket vásárolni, ha nem értek hozzá.

Ha már van 2-3 kinézett masina, akkor az itt lévő hozzáértők, szívesen megmondják, hogy melyiket érdemes megvenni.

Elsősorban azt kellene megadnod, hogy milyen célra szeretnéd használni a gépet

2019. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!