Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Működik is, meg nem is?

Működik is, meg nem is?

Figyelt kérdés

Van egy külső merevlemezem. Már se a laptop, se az asztali gép nem ismeri fel, pedig régen működött rajtuk. Amikor csatlakoztatom, megjeleníti, mint meghajtót, de úgy érzékeli, mintha üres lenne, pedig vannak rajta adatok. Másik kábellel se jó.

Viszont, ha a tv-re csatlakoztatom, a tv-n meg tudom nézni mi van rajta, csak a többi gépen nem.

Evvel mit lehet kezdeni? Van rajta pár fontos dolog, ami jó lenne, ha nem veszne el.

Előre is köszi a válaszokat!


2019. nov. 20. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

jah, nekem i van egy ilyenem.

végigpörgettem rajta egy recovery programot, az visszaállította az adatokat és elmentettem ami kellett.

utána mégegyszer rámásoltam formázás után dolgokat, de megint elfelejtette, úgyhogy "archiváltam" a padlásra :D

2019. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha a TV-által kódolt felvételekről van szó, talán lehetséges, bár akkor is mutathatna valamit a gépen, csak nem lejátszható formában.

Ha számítógépes adatokról van szó, talán nem kap elég tápot az USB-ről.

Vagy saját tápos?

2019. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem saját tápos. És nem is tv-ről felvett dolgok vannak rajta, hanem több év képei zenéi ilyesmik.
2019. nov. 21. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor rendes táplálás kellene neki, a tünetek alapján nem zárható ki, hogy 5 V alatti feszültség jut rá.
2019. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy 'Y' kábel kell neki
2019. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van olyan lehetőség is, hogy a külső házból kiépíted a HDD-t és az asztali géphez belülről csatlakoztatod.

SATA-meghajtónál ez nem gond.

2019. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!