Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Amazonról rendelt csomag...

Amazonról rendelt csomag először elveszett majd megérkezett hozzám, most mi legyen?

Figyelt kérdés

Amazonról rendeltem egy VR szemüveget, nem jött meg időben ezért beszéltem az Amazonnal és azt mondták, hogy valószínűleg elveszett.

Refundoltattam, ami meg is történt majd most egy hétre rá megérkezett a csomag.

Küldjem vissza? (tudom ez lenne az etikus)



2019. nov. 26. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Az volna az etikus, vagy szimplán az árát vissza utalni, azzal nincs annyi galiba.

Bár véleményem szerint termék függő, egy pár eurós cucc miatt nekem nem lenne lelkiismeret furdalásom, történt már velem is párszor. Volt, hogy 3 hónap után jött meg kínai cumóm, már rég megkaptam rá a refundot.

2019. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez 486 Euro-s cucc.
2019. nov. 26. 16:28
 3/9 anonim ***** válasza:

A visszaküldés költsége számodra kellemetlen lehet, vagy azt is még tisztázni kellene.

Az átvételt aláírásoddal kellett igazolni? Mert akkor szinte azonnal látják a rendszeren, hogy átvetted.

Kínai eladó is rögtön látta, már dobta is az emailt, hogy értékeljem most már akkor.

2019. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Magic ***** válasza:
0%

De jó neked :D Minek küldenéd vissza? Kaptál egy ingyen VR szemüveget, használd egészséggel :)


Majd ha bajuk van szólnak úgyis

2019. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát nincs sok kedvem az Ő hülyeségük miatt most 8000+ ft ért valamelyik futárszolgálattal vissza küldeni nekik.

Megvárom míg keresnek és megmondom nekik, hogy küldjenek futárt a csomagért az eredeti kiszállítási címre.

2019. nov. 27. 07:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért kell rögtön a visszaküldésre gondolni? Ha eredetileg is kifizetted volna az árát, akkor ha keresnek nyugodtan megbeszélheted, hogy újra átutalod az összeget. Vagy most már meggondoltad magad és mégsem kell a termék, hogy inkább vissza akarod küldeni?
2019. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyenkor azt szokták csinálni, hogy felkeresed az eladót és megrendeled a terméket mégegyszer, kifizeted, de megbeszéled vele, hogy a terméket ne küldje el, így szokták, én nem küldözgetném vissza, ki tudja hol kallódik el megint, vagy meg sem érkezik, ezzel csak problémád lesz.
2019. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyan ez volt, november 29-ig kellett volna megjönni a csomagnak de nem jött. December 3.-án visszakértem a pénzt erre ma reggel itt volt a csomag. Írtam az eladónak hogy itt a cucc és visszaadnám a pénzt, de ő azt mondta hogy az amazon úgy ítélte meg hogy elveszett a csomag szállítás során ezért nem kell visszaadnom sem a terméket sem a pénzt hanem nekem adják ingyen. Annyi kikötésük volt hogy írjak majd vélemény róla.


Igaz ez csak egy 60 eurós időjárás állomás volt de akkor is.

Írj az eladónak ő majd megmondja mi legyen.

2019. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már visszaküldtem, írtam nekik.
2019. dec. 11. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!