Melyik laptop a jobb?

Figyelt kérdés

Nemrégiben tönkrement a laptopom, és lesz helyette egy másik, de mivel analfabétának vagyok tekinthető ebben a kérdésben, ezért nem tudom, melyik a jobb.


A tönkrement típusa ASUS x751SA, míg a másiké ASUS x540LA



2019. nov. 29. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért ez összetettebb dolog, mint ahogyan itt próbálsz viszonyulni hozzá! Mire akarod használni? - Más hardware igényű az általános és más a játék céljára fenntartott gép. - Utóbbihoz "erőmű" kell. Milyen gyakran tudsz áramforrás közelébe keveredni? - Van olyan gép, amelyiknek az akkumulátora 8 - 12 órát is bír egyhuzamban - töltés nélkül, - de ennek ára van. Egy átlagos képességű gép 2 - 3 órán keresztül bírja a töltő nélküli üzemet.

Belinkelek ide neked egy linket egy laptopról, - ez az, amelyik nagyon hosszú ideig bírja újratöltés nélkül, - de ennek tisztességesen megkérik az árát.

Csendes, megbízható, gyors, de a kijelzője nem akkora, mint egy projektor!

Nézd meg a paramétereit, aztán döntesz!


[link]

2019. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Másként értelmeztem a kérdést, mint ahogy az utólag derült ki, mint kellett volna, - ezért ne haragudj! A kettő lehetőség közül a másodikat vélem jobbnak.
2019. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :D
2019. nov. 30. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!