Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért korlátozott a wifi...

Kataleyya kérdése:

Miért korlátozott a wifi kapcsolat?

Figyelt kérdés

Beex Flash tabletről van szó, ami egyik napról a másikra nem hajlandó rendesen csatlakozni az internethez, pontosabban csatlakozik, csak éppen ki írja, hogy korlátozott. Próbáltam már másik wifivel, ugyanez a helyzet. Amit tudok róla, 32 bites, Windows 8.1 Bing rendszer fut rajta, Internet Explorert használ(na, ha működne). Sajnos annyi elektronikai szaktudás szorult belém, mint a hintaló sz@r, így halvány lila gőzöm sincs mit lehetne vele kezdeni. A neten azt találtam, hogy le kellene tölteni hozzá valamilyen drivert, de ebben három dolog akadályoz, 1 nem tudom milyet, 2 nem tudom honnan, 3 nem tudom hogyan. Faluban lakunk, egyetlen szerelő van aki ilyesmikkel foglalkozik, viszont jelenleg be van táblázva és nem tudja vállalni, így gondoltam rá kérdezek itt, hátha valaki érthető nyelven el tudja nekem magyarázni, mi lehet a baj és hogyan lehetne megoldani, esetleg valaki találkozott e már ilyennel. Nem rég költöztünk ide, másik faluban vagy városban nem ismerek senkit, olyat meg pláne nem, aki ilyennel foglalkozik. Ha valaki tudna segíteni, annak nagyon hálás lennék.

Előre is köszönöm.



#internet #PC #probléma #tablet #wifi #Beex Flash #Korlátozott wifi #Windows 8.1 probléma
2019. nov. 29. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


nem értek a windowshoz... szóval lehet hülyeségket írok

van a vezérlőpult abban meg az eszközkezelő ott tudod megnézni az eszközöket mik vannak csatlakoztatva, meg ott tudod az illesztőprogramjaikat telepíteni, frissíteni.


Lehet megoldaná a problémát ha újratelepítenéd a wifi eszköz driverét.


A gyártó honlapjáról nem lehet drivereket letölteni?

illetve a microsoft-nál is érdemes lenne körülnézni.


ha minden kötél szakad meg kell próbálni egy gyári állapotba történő visszaállítást (persze előtte el kell menteni mindent)

2019. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos már próbáltam a gyári adatok visszaállítását és nem oldotta meg a problémát, de azért köszönöm.
2019. nov. 29. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!