Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy laptopot 80. 000Ft...

Vettem egy laptopot 80. 000Ft ert es aztmondtak ra hogy ez egy jo netezos laptop de meg arra se jo. Vissza tudnam vinni?

Figyelt kérdés
Megvan minden garancia is

2019. nov. 30. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Vissza, de nem kötelesek visszavenni. Amúgy bármilyen, ma kapható notebookkal lehet netezni.
2019. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vidd vissza!! it képzelnek!!??!?!? ez átverés!! Hogy nem sül le a képükről a bőr!
2019. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd vissza és ne vegyél ilyen gyerekjátékot.
2019. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es konkretan mit mondjak?
2019. dec. 1. 00:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Peldaul leirhatnad hogy mit honnan vettel, es konkretan mi a bajod most vele.

Mellesleg ha jol tudom 14 napon belul barmit visszavihetsz, ha megvan a gyari tartosek es csomagolas is.

2019. dec. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kérdező95 ***** válasza:
A 14 nap csak arra vonatkozik ha online rendelted! Ha az üzletből vásároltad, ott az üzlet saját maga határozhatja meg meddig hajlandó visszaadni a pénzed. De persze ha hibás amit kaptál az teljesen más
2019. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy 80.000Ft os Hp laptop a media marktbol es tulsagosan lassu
2019. dec. 1. 10:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem még annál is sokkal lassabb tabletem van (Windows-os), és azzal (ezzel) is kényelmesen tudok netezni. Mondjuk nem 10 oldalon folyamatosan.
2019. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!