Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Citromail elfelejtettem a...

Citromail elfelejtettem a jelszót vagyis szerintem vki megpróbálta feltörni! Mit tehetek? Alternativ emai cimem nincs ami meg a kérdes volt már nem tudom higy máe minimum 10 éve csináltam ezt a fiókot

Figyelt kérdés
Kérlek ne gyertek vele hogy felakarom törni vki email cimét elég nagy gonban vagyok is mert mert fontos dolgok vannak az emaileimbe! segítség ként ugyan az a email cimem a facebook fikomhoz is

2019. dec. 3. 07:19
 1/8 Magic ***** válasza:
70%

Nem hisszük, hogy fel akarsz törni valakit. Nincs az a barom akinek egy citromail fiók kéne xDDD


Ügyfélszolgálat van ott? Ha igen akkor ketresd meg ôket, ha nincs akkor szívás

2019. dec. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
"Elfelejtett jelszó" menüpont alatt mit csinál?
2019. dec. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
#1: Mi bajod van vele? Teljesen jó, magánlevelezésre csak azt használom, gyakorlatilag mióta netem van.
2019. dec. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2!


"Alternativ emai cimem nincs ami meg a kérdes volt már nem tudom higy máe minimum 10 éve csináltam ezt a fiókot"

2019. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Magic ***** válasza:
#3 Elmegy inkább.... A Gmail minden tekintetben sokkal jobb
2019. dec. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Kérlek ne gyertek vele hogy felakarom törni vki email cimét elég nagy gonban vagyok"

Kérlek ne gyere ezzel a gondban vagyok-kal. Pont ez a lényege a jelszónak. Aki nem tudja, nem léphet be.

Aki tudja, belép. A többihez senkinek semmi köze.


Amennyiben elfelejtetted Citromail jelszavad, kattints az "Elfelejtettem a jelszavam" menüpontra, és kövesd az utasításokat!


1.) Ha beállítottál alternatív (azaz másik) e-mail címet, akkor erre a címre kérhetsz új jelszót.


2.) Ha megadtál jelszóemlékeztető kérdés - válasz párost, akkor a megfelelő kérdésre a megfelelő választ adva egy új jelszótadunk neked.


A túl sok próbálkozást a fiókod védelme érdekében tiltja a rendszerünk!


TIPP: Ha böngésződben eltároltad a jelszavadat, azt a böngésző beállítások / biztonság alatt meg tudod nézni.


AZ ELFELEJTETT JELSZÓ KIADÁSA CSAK AZ EMLÍTETT MÓDOKON LEHETSÉGES. SEMMILYEN MÁS AZONOSÍTÁSRA (PL: IGAZOLVÁNY, FÉNYKÉP STB. KÜLDÉSE) NINCS LEHETŐSÉG! AMENNYIBEN NEM ÁLLÍTOTTÁL BE ALTERNATÍV E-MAIL CÍMET VAGY JELSZÓEMLÉKEZTETŐ KÉRDÉST, SAJNOS NEM TUDUNK NEKED SEGÍTENI.


Forrás:citromail.hu

2019. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ezen a linken tudsz újra regisztrálni: [link]


a régi felhasználónévvel, de ilyenkor egy új üres fióktot hoz létre.


dobj egy választ ha sikerült vagy ha nem sikerült.

2020. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A bugot kijavították, már ellenőrzi a felhasználónevet
2021. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!