Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mik a pontos lepesek ahhoz...

Mik a pontos lepesek ahhoz hogy a upc taviranyitot ugy tudjam osszehangolni a tv vel hogy ne a mediaboxon valtoztassa a hangerot hanem a tven?

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Ezek csak azok a lépések, ami a UPC által adott kis könyvben le vannak írva, a típuskódokkal együtt.

Magam is abból szoktam kinézni, amikor valakinek be kell állítani.

Noha én TV-ket javítok, de néha megtalálnak ilyenekkel is.

Vagy a UPC honlapján is van írva, mintha láttam volna régebben.

2019. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen azokat megcsináltam de csak a mediaboxon változtatja a hangerőt. valahogy meg lehet csinálni azt is hogy a tvén is változtassa a hangerőt mert még régebben egy UPC-s szerelő megcsinálta nekem.
2019. dec. 4. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Akkor valamit rosszul csináltál, mert ha jó lenne, csak a TV hangerejét szabályozná.

Egyébként is, mielőtt ezt véghez viszed, a boxon húzd fel maximumra a hangerőt, mert utána már nem tudod és az hátrányos lehet.

Pontosabban van egy visszaállító kód is a UPC-távszabályzóra, amitől ismét csak a boxot szabályozza.

De itt még nem tartasz eszerint, nem vette be a TV kódját egyáltalán.

Viszont csak azt tudom mondani, én a leírtakat követve szoktam beállítani. Vagy hívd fel az ügyfélszolgálatot, ha végképp nem megy.

2019. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lehet de már vagy 20-szor megcsináltam a leírtakat nem tudom miben hibáztam. De viszont úgy tudom változtatni a hangerőt vele hogy meg nyomon a tv gombot de igy viszont nincs adás. A mediabox hangerejét amúgy lehet állítani a beállításokban. Nem tudom mi lehet a gond még próbálkozok de mind esetre köszönöm a segítséget.
2019. dec. 4. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen típusú médiabox? Az új kaonoknál (kicsi fekete doboz, fehér kijelzővel) nem lehet megoldani. Az összes többinél igen, de a kiskönyvben nincs leírva.

A médiaboxon vedd fel a hangerőt maxra, utána nyomd UPC gombot. következőnek OK és piros egyszerre, amíg kettőt nem villan, ezzel jelzi hogy mehet a kód, ami 993. Nyomsz egy OK-ot, és meg is van. HA mégegyszer beütöd, akkor újra a boxon veszi a hangerőt.

2019. dec. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt még elfelejtettem leírni, hogy előtte természetesen társítani kell a tv-vel, az eljárás majdnem ugyanaz, de ha már itt vagyok, leírom.


TV gombot megynomod -> OK + piros egyszerre -> villan kettőt. Vagy kinézed a kisfüzetből a kódot, és egy OK-val elmented, vagy 991 -> kikapcsoló gomb -> addig lépteted a "CH+"-al, amíg ki nem kapcsol a tv. Ha túlmentél rajta, akkor a CH- visszafelé léptet.

2019. dec. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megvan köszönöm a válaszokat csak annyi nem jó abban amit leírtál hogy a 993 kód után a tv gombot kell megnyomni ami kétszer villog és utána működik nem az OK gombot
2019. dec. 5. 15:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Mea culpa, való igaz. TV gombbal a tv-n állítja a hangerőt, és a UPC gombbal lehet visszaállítani. Mentségem nincs, bocsánat a hibás válaszért.
2019. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!