Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Wifi nevet és jelszót hogy...

Wifi nevet és jelszót hogy tudok beállítani EGYSZERŰEN?

Figyelt kérdés
Két órája próbálkozom...nekem ez rohadt bonyolult. Annyira rájöttem hogy zte hálózat van, de annál a cuccnál nem hagy bejelentkezni az itt lévő adatokkal. Nincs valami egyszerűbb megoldás? :(

2019. dec. 4. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az eszköz alján van egy felhasználónév és egy jelszó, azzal be kell lépni a webes felületre, majd wireless, wifi, hasonló nevű menüpont, ott kell állítani a nevét, a jelszót gyakran ez alatt egy security menüpontban. Direkt ilyen, hogy más ne tudja megváltoztatni csak úgy.
2019. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem az a gyanúm, hogy a kérdés érthető megfogalmazása is túl nagy kihívás lehet neked.

Azaz nem is beállítani akarod a jelszót, hanem csak használni, alkalmazni.

Valamivel, csak azt sem tudtad megemlíteni, hogy mit is akarsz voltaképpen.

2019. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Van olyan wifi amin van gyors konfigurálás, "Quick setting" vagy milyen menüpont. Ott gyorsabb picivel és egyszerűbb, nem kell keresgetni át írod az SSID-t (ez a wifi neve) meg a security key-t (wifi jelszó) és már meg is vagy.


Annyit javasolnék esetleg hogy az eszköz alján van egy verzió szám, hogy mi maga az eszköznek a neve (nem a wifi név, hanem az eszköz típus). Arra ha rá keresel akkor mutatja esetleg hogyan tudod állítani, melyik menüpontban és azért úgy sokkal egyszerűbb, hogy látod hova kell kattintani és mit is kell átállítani.

2019. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Tippelek: országgyűlési képviselő vagy!

:D

2019. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

#2

Beállítani...

Laikus nyelven át akarja írni a jelszót hogy ne egy megjegyezhetetlen kódsor legyen. Én értem mit is akar.

(Ha nem tud ilyeneket beállítani ne várd már el hogy szaknyelven beszéljen.)

2019. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

# 5

Szerintem meg te állsz hozzá naivan, nem ismered ezt az oldalt.

Simán elképzelhető, hogy csak a telefonján akarja beállítani a jelszót, Wifi-használat céljából.

Nyilván nem zárható ki semmi, de online és offline tapasztalataim alapján is gyanús a dolog.

2019. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A wifi az enyém ugyanis most szerelték be és nálam van az összes papírja de nő vagyok na :D Szóval telefonon szeretném beállítani. Mivel az van... mert olyat is olvastam hogy csak gépről lehetne. De ha a tévén be lehet állítani nekem az is jó. Igen elég nehéz egy ilyen hosszú számsort megjegyezni és főleg hogy jó ideje próbálkozom folyton beírogatni.
2019. dec. 4. 11:50
 8/14 A kérdező kommentje:

Notebookról se megy pedig nem írtam el


[link]

2019. dec. 4. 12:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem Digikábeles szolgáltatás, annak is a LAN-kábeles fajtája?

Vagy írd meg, hogy pontosan miről van szó!

2019. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ez a router bejelentkezési oldala?

Az adatok a routeren kellene hogy legyenek, az adattábláján.

felhasználónéz és jelszó

2019. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!