Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek Samsung Galaxy Mini...

Evykeee kérdése:

Akinek Samsung Galaxy Mini telefonja van, hogyan lehet beállítani, hogy mutassa az sms karaktereket? Mert egyszerűen sehol nem találok olyan opciót benne!

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosabban? Milyen karaktereket hiányolsz?
2011. dec. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor üzenetet írok, nem jelzi,hogy hány karaktert írtam eddig.
2011. dec. 17. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaaa! Azt az androidok nem jelzik, csak azt, ha megtelt az első üzenetednek szánt "oldal" és belekezdtél a második oldalba" Illetve lehet készülék estre, hogy megjeleníti, de nem android követelmény. Az én X10-em se írja nem tudja.
2011. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Illetve lehet készülék estre, hogy megjeleníti," ű most nézem hogy elgépeltem... szóval lehet készülék extra... :)
2011. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem is gyötröm magam tovább a keresésével ! :D Köszönöm a segítséget! :)
2011. dec. 20. 09:44
 6/7 nory66 válasza:
Na ez a kérdés engem is foglalkoztatott, de akkor látom nem jelzi ki. Viszont én olyat se látok, hogy azt jelezné, hogy úgymond átléptem a 2. sms-be. Nekem azt írja ki (szerintem jóval több mint 160 karakter beírása után), hogy átalakítás multimédiás üzenetté.
2011. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Találtam egy programot a "Chomp" az is egy sms küldő progi és azzal már kiírja, hogy mennyi karakterem maradt és, hogy hanyadik üzenetnél tartok ! :)
2011. dec. 29. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!