Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fuji S1730 fenykepezo hasznalo...

Fuji S1730 fenykepezo hasznalok/hozzaertok. Mi a velemenyetek rola errol a geprol?

Figyelt kérdés

Mi a velemenyetek a fent emlitett fenykepezorol? Ha hasznaltatok mar olyat akkor sajat velemenyek is erdekelnenek. tovabba ezek is erdekelnek: kezi zoom van-e rajta, vaku, kijelzo, kezelhetoseg.

Elore is koszonom a valaszokat.(elnezest az ekezetek miatt, jelenleg angol gepen vagyok.)


2010. júl. 19. 20:25
 1/7 A kérdező kommentje:
kerdest elirtam. nem kell a rola :). csak nem akarta elfogadni a kerdest, es a vagasok kozbe igy maradt :). remelem azert jon valasz
2010. júl. 19. 20:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen típusú gép nem létezik!
2010. júl. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fuji, ami mostanában elég jó, vannak manuális beállításai, nagy a zoomátfogása, de itthon mintha nem lehetne beszerezni.

Az angol értékelések néha panaszkodtak a képminőségre, de sok helyen DSLR-hez hasonlították, amivel szemben esélye sincs. Ellenben mindenki szerint jó ár/érték arányú (170 Euro körül van kint)

2010. júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

En angol fontban vennem, es 150-ert. de nekem most nem az ar a lenyeg, hanem hogy mennyire jo a gep.

elso nezd meg meg1x mert van ilyen.

masodik koszonom szepen, de ha tudsz a tobbi reszletre is valaszolj ha ismered a gepet. a kerdesben irtam.


koszi

2010. júl. 20. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi az a kezi zoom? A zoomot egy elektromotor hajtja, amit te iranyitasz gombrol. Szerintem ez kezi zoom, ha nem is olyan jo, mint a DSLR gyurus megoldasok. Kezelhetoseg OK, a vaku so-so. Kompkat, nem ezzel fogod bevilagitani a konferenciatermet, de deriteni szerintem eleg lesz. Meg a kozeli partifotokhoz is :-)


Bocs, most nekem is csak angol billentyuzetem van...

2010. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

koszi.

ez a kezi zoom nalam azt jelenti(jelentene), hogy kezzel tudom a zoomot beallitani, es nem azzal a gombbal a tetejen, hanem a lencsenek a tavolsagat en iranyitom.

2010. júl. 21. 13:40
 7/7 A kérdező kommentje:
lehet most jobban megfogalmazom. a kezi zoom az nalam amikor a gyuruket magad forgathatod, igy a legjobb zoomot elerve.
2010. júl. 21. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!