Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtalálni ezt...

Hogyan tudnám megtalálni ezt az email címet?

Figyelt kérdés

Van egy email címem (gmail) amit csak arra használtam, hogy társkeresőn megismert emberekkel beszélgessek.

Később menthetetlenül összetört a régi telefonom, és az új telefonon nem tudok belépni, mert nem emlékszem pontosan az email címre. A jelszó megvan, de hiába vannak emlékeim az email cím formátumáról hiszen ott volt a szemem előtt, egyiket sem fogadja el. A nevet tudom (bár ahogy telik az idő már abban sem vagyok biztos) csak utána a születési dámutom nem tudom hogy írtam. Az tuti, hogy így kezdődött: vezeteknev.becenev877 és utána 28 jönne, de azt írja nem létezik ilyen email cím. Pedig semmi mást nem adhattam meg, direkt olyannal regisztráltam amit meg tudok jegyezni.

Próbálkoztam mindennel ami eszembe jutott, leírtam a lehetséges verziókat (bár a fent említett a legvalószínűbb) de semmi.

Van valami esély rá hogy megtaláljam?


2019. dec. 17. 19:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Se telefonszámot, sem alternatív email címet nem adtam meg.
2019. dec. 17. 19:25
 2/7 anonim ***** válasza:
akkor sok sikert...
2019. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elkezdesz új mail cimet gyártani, s amikor megadod a kivánt cimet persze a nagyjából már ismert vezeteknev.becenev87728 adatokat, akkor megjelenik 1 lista, hogy milyen hasonló cimek foglaltak már, s ott lesz a tiéd is.
2019. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, mindenki ír egy ilyen szép mesét, aki leleste valakinek a képernyőjéről, és a kezéről beírás közben a nevet, jelszót, és nem tudta tökéletesen megjegyezni.
2019. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor valaki ennyire magyarázkodik, az tutira rosszben sántikál.
2019. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fél óra múlva megjelenik 1 kérdés: gmail cim jelszavát hogy lehet feltörni? :DDD
2019. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#3 Nagyon köszönöm, kipróbálom!


Nem muszáj elhinni, ha csak 3 tőmondatot írtam volna le, akkor is azt hitte volna valaki hogy hackerkedni akarok. Abszolút nem vagyok infó zseni, kb meg se próbálkoznék vele, meg amúgy is élből leszarom mások emailjeit.

Gondolom most ez is egy gyanús magyarázkodásnak tűnik. Nem számít, én tudom hogy mi az igazság.

2019. dec. 17. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!