Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha elvileg a nukleáris fegyver...

Ha elvileg a nukleáris fegyvereket leszerelték (nsz tevékenység) akkor ez a folyamat miért zajlik még mindig? Miért fejlesztenek új egyre kisebb hatóterületű atomfegyvereket? - Érti valaki a kukorica gyerekeit - közösségi

Figyelt kérdés
taktikai atomtöltet, tömegpusztító fegyverek, nsz, nemzetközi jogok, hazugság, korn, stephen king, a kukorica gyermekei, chldren of the korn

2019. dec. 18. 11:08
 1/7 A kérdező kommentje:
"A kormány hazudik?" - Avp2
2019. dec. 18. 11:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha már évszázadokkal ezelőtt is léteztek puskák, akkor minek fejlesztenek modern fegyvereket?

Ha már létezik a kockalada, mi értelme van a modern autóknak?

2019. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Kik szerelték le a nukleáris fegyvereket?

[link]

2019. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég dadaista kérdés... A robbantgatás lesz az érdekesebb oldala, nyilván azért csinálják.
2019. dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Miért fejlesztenek új"

Mert ha atomod van, akkor kevésbé fognak basszztatni, mert esetleg nagy kárt okozhatsz. Az észak-koreai pufi megtanulta a közel-keleti leckéket és nem mond le a bombájáról.

2019. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A bombák kapcsán.

A dadaizmus egy eléggé primitív MŰVÉSZETI irányzat, aminek a célja, hogy a még kiforró modern művészeteket pártolja, hibáikat sajátjaival ellensúlyozza.

pl. minőségben vegyük a cartoonnetworkot (igaz vagy 10 éve nem láttam) és mondjuk a pink floyd film rajzfilmbetét dalát. Művészetekben a bombák témaköre, általában igen negatív, vegyük Drezdát az ötös számú vágóhidat, Dali vagy az orosz modern festészet romvárosait, amikben bombákra és hatásaikra utalnak, sőt akár a kubizmust.

Banks szerint a bomba addig él amíg zuhan. Arthur c. clark szerint atomot dobnak a Marsról a földre.

Nem fejlesztenének, hanem fejlesztenek taktikai atomfegyver - taktikai célpontok ellen, gyenge elméjűeknek ott az iron man - jeriko rakéta. Kísérleti atomrobbantások pedig vannak szép számmal - majd minden típusból. Elvileg az nsz, mint írtam 53-s fő dátummal, és főleg az orosz-amerikai konfliktus okán, amit én mint kelet európai fiatal minden lelki erőmmel ellenzek, körülbelül annyira dob fel eme képmutatás, mint mondjuk rocky legújabb része. Ugyanakkor ez az egész atomhumor is kicsit kiábrándító vegyük az alice csodaországban macskáját vagy a cápamesét vagy a legendás lények gondozásának robotját. Amolyan tananyagnak beillő képek újra vételével új milliókat veszünk be, hát a franc se tudja. Én mondjuk résztetvem anno nukleáris fegyverek ellenes tüntetésen, de hát mint tudjuk A HÁBORÚ: BÉKE A SZABADSÁG: SZOLGASÁG A TUDATLANSÁG: ERŐ.... Lehet még ezen a gondolaton soron haladni, remélhetőleg nem csak a kazohinia vonalain belül.

2019. dec. 19. 10:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Te amúgy auti skálán frankón pirosban lebzselsz, igaz? A dadaizmus szót az irónia keltette intuíció ajándékozta nekem, jelentése ez esetben annyi, hogy összefüggéstelen rumli, legalábbis nehezen követhető, néhol megfejthetetlen. A kérdésed alapján az jött le, hogy rondán be vagy tépve, és árad belőled a gyenge és fura művészet.
2019. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!